2024 Dünya Sürdürülebilirlik Ödülleri Amsterdam'da

Yeşil Dönüşüm Platformu

2024 Dünya Sürdürülebilirlik Ödülleri Amsterdam'da Sahiplerini Bulacak

 

Sustainability Leaders platformu, dünyanın dört bir yanından sürdürülebilirliğe kararlılıkla adanmış kuruluşları ödüllendirmek üzere her yıl düzenlediği Dünya Sürdürülebilirlik Ödülleri'ne hazırlanıyor. Bu yılki etkinlik, 23-24 Ekim 2024 tarihlerinde Amsterdam'da gerçekleşecek.

 

Sustainability Leaders platformu, işletmelerin değişim iradesini kutlamak ve sürdürülebilirlik alanında önemli adımlar atanları ödüllendirmek amacıyla faaliyet gösteriyor. Kongre sürecinde, kurumsal sürdürülebilirlik üzerine detaylı değerlendirmeler yapılacak. Şirketlerin ESG (Çevresel, Sosyal ve Yönetişim) ilkelerine uygun olarak ürün ve hizmetlerini insanlara ve gezegene fayda sağlayacak şekilde nasıl tasarladıkları incelenecek.

 

Platformun hedefi, çevresel ve sosyal sürdürülebilirliği geliştirmek için sürdürülebilirlik ilkelerini tüm işletmelere yaymak. Bu hedefe ulaşmak için işbirlikçi öğrenme, strateji geliştirme, yönetişim ve ölçümleri bilgilendirmek için derinlemesine araştırmalar ve pratik vaka çözümleri sunuyorlar.

 

Amsterdam'daki kongrede, sürdürülebilirlik konusunda öncü kuruluşlar, liderler ve onların ekipleri dikkatle değerlendirilecek. Bu etkinlik, değişimi yönlendiren ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye yardımcı olan kuruluşları onurlandırmayı amaçlıyor.

 

Sürdürülebilirlik Liderleri platformu, işletmelerin sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarını teşvik etmek ve toplumsal faydaya katkıda bulunmak adına önemli bir rol üstleniyor.

TAKİPTE KAL !
POPÜLER YAZILAR
HABER BÜLTENİ
Yeşil Dönüşüm Platformu
Bültene Kayıt olun
Yeni gönderilerden haberdar olun !