Celemi'nin Yeni İş Simülasyonu, Zamanımızın En Büyük Zorluğunu Ele Alıyor

Yeşil Dönüşüm Platformu

Celemi, katılımcıların sürdürülebilirlik dönüşümünün sürücü koltuğuna geçerek bugünün iş dünyasındaki en büyük meydan okumayı deneyimleyebilecekleri çığır açan yeni bir simülasyonu piyasaya sürüyor.

 

Yeşil ve Karlı Geleceğe Doğru Sürüş

 

Celemi Sustainability™'nin geliştirilmesi yaklaşık iki yıl önce başladı ve İsveç İnovasyon Ajansı (Vinnova) desteğiyle hayata geçirildi. İlk yıl boyunca farklı simülasyon modelleri ve konseptler denendi. Konsept nihayetinde netleştirildiğinde, simülasyonu inşa etmek ve tasarlamak bir yıl sürdü. Süreç boyunca Celemi, birkaç büyük uluslararası pazar lideri şirket ve sürdürülebilirlik uzmanı ile diyalog halinde olarak simülasyonun şirketlerin bugün karşı karşıya kaldığı gerçekliği yansıtmasını sağladı.

 

"Bugün şirketler, hem kısa vadeli başarı hem de uzun vadeli hayatta kalma için işlerini sürdürülebilirlik perspektifinden yürütme zorluğuyla karşı karşıya," diyor Celemi CEO'su Kjell Lindqvist. "Simülasyonları kullanmanın, insanları bir araya getirmenin ve büyük resmi görmenin en iyi yollarından biri olduğunu biliyoruz. İnsanlar en iyi eğlenirken öğrenirler ve bilgi gerçekten yerleştiğinde ve insanlar neden ve nasıl katkıda bulunabileceklerini anladıklarında, işte o zaman gerçek değişim olur."

 

Yeşil Yeteneklerin Geliştirilmesi

 

Yıllar boyunca Celemi, işletme finansmanı, strateji uygulama, proje yönetimi, satış ve pazarlama gibi çok çeşitli alanlarda simülasyonlar geliştirdi. Sürdürülebilirlik artık tüm işletmeler için en önemli önceliktir. Celemi, paydaşlar ve hissedarlar için değeri artırırken aynı zamanda daha sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunmaya yardımcı olmak amacıyla bu çözümü geliştirdi. Üçlü Sonuç Çerçevesi'ni anlayarak ve onunla çalışarak, İnsanlara, Gezegene ve Kâra odaklanarak şirketlerin bu hedefe ulaşmasına yardımcı olacaktır.


"Bu, insanların başarılı olduğu, geliştirdiği ve kalmak istediği organizasyonlar inşa etmek anlamına gelir," diyor Kjell Lindqvist. "Ayrıca gezegenimizin hassasiyetini ve onu koruma ve iyileştirme ihtiyacını da akılda tutmalıyız. Son olarak, tüm bunları yaparken iyi bir finansal sağlığı da koruyacağız."

Küresel Tecrübe, Yerel Değişim

 

Celemi, 1985 yılından bu yana birçok sektörde dünya çapında faaliyet göstermektedir. Hilti, Honeywell ve Airbus gibi şirketler, çalışanlarının değişimi uygulamak için Celemi'nin simülasyonlarını kullandılar. Kjell Lindqvist, "Bir konu veya meydan okuma gerçekten karmaşıksa, öğrenme sürecinin kolay ve eğlenceli olması önemlidir" diye ekliyor.

TAKİPTE KAL !
POPÜLER YAZILAR
HABER BÜLTENİ
Yeşil Dönüşüm Platformu
Bültene Kayıt olun
Yeni gönderilerden haberdar olun !